www.amber-road.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dążymy do ochrony Twojej prywatności. Informacje, które nam przekazujesz, nie są przekazywane ani sprzedawane żadnej stronie zewnętrznej, z wyjątkiem firmy dostarczającej przesyłkę. Udostępniamy tylko twój adres wysyłki i numer telefonu firmie przewozowej. Informacje, które od Ciebie zbieramy, są używane wyłącznie w celu przetworzenia i wysłania Twojego zamówienia. Twój adres e-mail służy wyłącznie do potwierdzenia zamówienia i numeru śledzenia przesyłki. Twój numer telefonu służy do kontaktowania się z Tobą w przypadku problemów z wypełnieniem lub dostarczeniem Twojego zamówienia.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, chcielibyśmy wiedzieć, abyśmy mogli rozwiązać te problemy. Skontaktuj się z nami przez e-mail. Szanujemy Twoją prywatność i nie chcemy i nie będziemy dobrowolnie udostępniać informacji, które nam udostępniasz, firmom zewnętrznym lub organizacjom.

W głębi serca życzymy najlepszego interesu i wierzymy, że docenisz nasze przekonanie do twojego bezpieczeństwa. Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia twoich danych osobowych odpowiednim organom, jeśli mamy podstawy, aby sądzić, że takie ujawnienie jest niezbędne do zidentyfikowania, skontaktowania się lub wszczęcia postępowania sądowego przeciwko osobie, która może naruszać lub grozić naruszeniem, lub kto może być przyczyną obrażeń lub ingerencja w prawa, interesy lub własność towarów, a także naszych użytkowników, klientów, partnerów, innych użytkowników strony internetowej lub kogokolwiek innego, kto mógłby zostać poszkodowany przez takie działania.

Powrót